Box met overheerlijke cheeseburger, chicken tenders burger, gekruide patat, 5 chicken tenders en 400ml Jack's special sauce cup om alles in te dippen
€ 39,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jack's special sauce
Heerlijke saus om je eten te te dippen. 400ml cup
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Pizza tonno
Tomatensaus, kaas, ui en tonijn
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy tuna
Tomatensaus, kaas, tonijn en Spaanse pepers
€ 18,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza gamba
Tomatensaus, kaas, garnalen, mozzarella, cherry tomaten en rucola
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza BBQ ham and chicken
Tomatensaus, kaas, rode ui, paprika, kip, kalkoenham en een swirl van BBQ saus
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quatro staggioni
Tomatensaus, kaas, champignons, paprika, kalkoenham en salami
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipsate
Pizza met bodem van satesaus en stukjes heerlijk gemarineerde kipfilet
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Witwas Sensation
Tomatensaus, kaas en rijkelijk gevuld met spicy chicken tenders , rode ui en een swirl van knoflooksaus en Jack sauce
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Tomatensaus en vier soorten kazen
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza cheeseburger
Tomatensaus, kaas, kalfsgehakt en afgetopt met rode ui, augurk, sla en als topping een swirl van hamburgersaus
€ 24,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Jack & Jones special
Tomatensaus, kaas, paprika, ui, cherry tomaten, kip en garnalen
€ 21,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza hete kip
Tomatensaus, kaas, kip, ui, champignons, paprika en Spaanse pepers
€ 19,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Tomatensaus, kaas en lamsshoarma
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza peperoni
Tomatensaus, kaas en rundvlees peperoni
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza sucuk
Tomatensaus, kaas en sucuk
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomatensaus, kaas en salami
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomatensaus en kaas
€ 16,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza mozzarella
Tomatensaus, kaas, mozzarella plakjes, cherrytomaten en rucola
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomatensaus, kaas en champignons
€ 17,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetariana
Tomatensaus, kaas, ui, champignons, paprika, olijven en cherrytomaten
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Tomatensaus, kaas en kip
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot Honey Pizza
Peperoni , Jalapenos , tomatensaus, mozarella en een swirl van honing afgetopt met Parmezaanse kaas
€ 19,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta's
Pasta tonno
Tomatensaus, tonijn, ui, knoflook, paprika, champignons, zwarte olijven en cherrytomaten
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta kip pesto
Roomsaus en kip pesto
€ 16,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta champignonsaus
Pasta met zelfgemaakte verse romige champignonsaus
€ 16,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta vegetariana
Penne in tomatensaus, ui, paprika en champignon
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta carbonara
Roomsaus, eigeel, ui, kalkoenham en kaas
€ 16,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jack's choice
Pasta rijkelijk gevuld met net gevangen tijgergarnalen, Mediterrane kruiden en verse knoflook afgetopt met knapperige ui, rode peper, champignon en een mix van room- en tomatensaus
€ 20,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta gamba fire
Pasta extra pittig gemaakt met rode peper, olijfolie, verse knoflook en garnalen
€ 19,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta kip roomsaus
Kip, roomsaus, ui, knoflook, paprika, champignons en Parmezaanse kaas
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta arrabiata
Pasta extra pittig gemaakt met tomatensaus, rode peper, kip, paprika en ui
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta gambaretti spinaci
Roomsaus, tijgergarnalen, ui, knoflook, spinazie, cherrytomaten en Parmigiano Reggiano
€ 19,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spareribs
Schotel kalfs spareribs
Kalfs spareribs met patat en salade
€ 36,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Kapsalon kipfilet groot
Patat, kipfilet, verse salade, kaas en knoflooksaus
€ 15,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipsaté super special
Patat met daarop heerlijke speciaal gemarineerde kipfilet getopt met kaas en satésaus, afgemaakt met huisgemaakte knoflooksaus en sla
€ 17,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon garnalen
Kapsalon gevuld met patat, garnalen, kaas sla, chilisaus en knoflooksaus
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma groot
Patat, shoarma, verse salade, kaas en knoflooksaus
Kipfilet van de grill, cheddar kaas, sla en samouraisaus
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burgers
Stel je eigen burger samen
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac and Cheese
Macaroni and Cheese!
Mac and cheese Burger meal
Mac and cheese met een burger naar keuze, en 2 stuks tenders
€ 19,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac and cheese Tender Box
Macaroni and Cheese met 4 stuks gefrituurde tenders
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Mozzarella sticks
5 stuks
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chili cheese nuggets
6 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onion rings
6 stuks
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Portie
€ 5,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood kruidenboter
€ 6,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Combo chicken box
3 hotwings, 3 kip bites, 2 kipstrips en 3 kipnuggets
€ 18,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Party chicken box
6 hotwings, 4 kipstrips, 6 kip bites en 6 kipnuggets
€ 26,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings
6 stuks
€ 9,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken bites
6 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken nuggets
6 stuks
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken strips
4 stuks
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samosa vegetarisch
2 stuks gefrituurde Pakistaanse hapjes gevuld met aardappel en Pakistaanse kruiden
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samosa gehakt
2 stuks gefrituurde Pakistaanse hapjes gevuld met gehakt en Pakistaanse kruiden
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Cheesecake Raffaelo
Huisgemaakte cheesecake met Raffaelo en kokos
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesecake Kinder Bueno
Huisgemaakte cheesecake met Kinder Bueno
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesecake box
3 verschillende soorten huisgemaakte cheesecakes
€ 23,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesecake Lotus
Huisgemaakte cheesecake met speculaas
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Lipton ice tea green 330ml
330ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton ice tea peach 330ml
330ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 500ml
500ml
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,98/l, 0,5l
Chocomel 250ml
250ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Hawai 250ml
250ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,96/l, 0,25l
Poms
250ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
AA Drink 330ml
330ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Minute Maid Apple 330 ml
Appelsap uit Concentraat.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Oasis appel zwarte bes framboos 330ml
330ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Oasis tropical 330ml
330ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Oasis aardbei framboos 330ml
330ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Minute Maid Orange 330 ml
Sinaasappelsap uit Concentraat.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Cream soda 330ml
330ml
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 10,58/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,49
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,55/l, 0,33l
Sauzen
Samouraisaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalousesaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Joppiesaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Satésaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
BBQ-saus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
Bakje
€ 1,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup 0.9 Liter fles
900 gram ketchup fles
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 4,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 5,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 5,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.